It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Nadeszły zimne dni i długie wieczory, i tak jak pogromcy potworów powracają w swojskie mury warownych twierdz, tak i my zapraszamy w ciepłe objęcia Winter Sale na GOG. Jak zwykle znajdziecie tu rozgrzewające oferty, inspirujące kolekcje, niesamowite premiery, gry do zgarnięcia za darmo i nie tylko. W tym roku przygotowaliśmy dla Was specjalny przewodnik po Winter Sale i kalendarz wydarzeń, dzięki którym nie będziecie musieli polować na każdą okazję w gąszczu ofert.

Koniec roku to też czas prezentów, więc nie przegapcie niespodzianek! Pierwsza z nich to Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Gra będzie czekała na dodanie do biblioteki do 15. grudnia do godziny 15:00 CET. Trzy kolejne tytuły pojawią się już wkrótce, więc pamiętajcie o sprawdzaniu specjalnej strony wyprzedaży i kalendarza wydarzeń!

Czym byłaby Winter Sale na GOG bez kilku gorących premier! Czas na dwie świetne strategie czasu rzeczywistego, Star Trek Armada i Star Trek Armada II. Obie gry od dziś są dostępne na GOG w wersjach na współczesne systemy operacyjne. Ponieważ końcówka roku to idealny czas na kocyk i wspomnienia, mamy dla Was jeszcze jedną nowość z nutą nostalgii – Scrapland Remastered, odświeżona wersja ekscytującej, futurystycznej gry przygodowej z 2004 roku od sławnego projektanta American Mcgee właśnie dołączyła do naszego katalogu.

Jeśli przydałoby się wam coś, co odciągnie Wasze myśli od zimna i mroku za oknem, usiądźcie wygodnie i odpalcie kilka niesamowitych gier dostępnych z pokaźnymi zniżkami! Na początek polecamy błyskawiczne okazje, które wprawią Was w dobry nastrój. Tylko przez 48 godzin możecie zgarnąć Baldur's Gate II: Enhanced Edition w historycznie najniższej cenie. A to nie wszystko! Podczas Winter Sale czeka na Was ponad 3.500 gorących ofert ze zniżkami do 90%, wśród których znajdziecie takie tytuły jak:

· Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition (-60%)
· Prison Tycoon: Under New Management (-17%)
· The Riftbreaker (-10%)
· Pathfinder Wrath of the Righteous - Core Edition (-15%)
· Blade Runner (-25%)
· Mortal Shell (-35%)
· The Witcher 3 GOTY (-80%)
· Cyberpunk 2077 (-50%)
· Metro Exodus - Gold Edition (-63%)
· METAL GEAR SOLID (-25%)
· Stellaris: Galaxy Edition (-75%)
· Vampire®: The Masquerade - Bloodlines™ (-50%)
· Disco Elysium - The Final Cut (-55%)
· BIOMUTANT (-50%)
· Kingdom Come: Deliverance Royal Edition (-66%)
· Control Ultimate Edition (-70%)
· Blood Omen: Legacy of Kain (-30%)

Czas Świąt to również czas obdarowywania prezentami innych, ale ich wybieranie bywa trudne. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was wygodne poradniki, w których znajdziecie wyjątkowe rekomendacje:

Poradnik z grami z różnych regionów świata - regionalne rekomendacje od naszych lokalnych community managerów.
Ciepło i przytulnie - przyjemne przygody, które zawsze wprawią Was w dobry nastrój.
Rekomendacje Płotki - gry wybrane osobiście przez zaufanego wierzchowca Geralta.
Najlepsze klasyki - wracamy do korzeni na stronie dedykowanej starym dobrym giereczkom.

Podczas Winter Sale nie zabraknie też niezawodnych kolekcji, wśród których będą ukochane RPGi, zaufane bestsellery oraz kolekcja Paradox Interactive, którą możesz uzupełnić według własnego uznania.

Wiemy, że jest tego dużo, dlatego na specjalnej stronie Winter Sale i w kalendarzu wydarzeń znajdziecie zawsze aktualne informacje o okazjach, nowościach i nie tylko. Premiery, gry za darmo, szeroki wachlarz propozycji prezentowych, konkursy i zwartość specjalna powinny dać wam mnóstwo powodów do tego, aby regularnie do nas wracać!
Winter Sale na GOG to idealny sposób na zamknięcie roku i wpuszczenie do swojego serca ciepła i radości – pamiętajcie jednak, że macie czas tylko do 5 stycznia do godz. 15:00 CET!
Post edited December 13, 2021 by ponczo_
I jest Winter Sale na Gogu. Jak co roku czekam z wytęsknieniem.
Zapraszam wszystkich do kupowania i komentowania.
WINTER SALE 2021 NIECH TRWA!!!!
Zniżki tak średnio (przez średnio rozumiem ceny w większości równe średniej z 20 poprzednich wyprzedaży), ale za to WIATER HULA to – bez ironii – wspaniały wkład w polskojęzyczne newsy na GOG-u. W końcu się czuje, że nie pisał tego translator tylko człowiek z uśmiechem na ustach! ;)

Dzięki za gratisa w imieniu tych, co nie mieli – wspaniała gra, naprawdę warto zagrać!

Ja już wiem, że nie zostałem zaskoczony i dużych zakupów nie zrobię. Poczekam, co dalej – może pod koniec roku przygarnę Beautiful Desolation, jak się nic innego ciekawego nie trafi a będę miał trochę czasu, żeby faktycznie w to pograć (:
Obie Armady, to dla mnie pozycje obowiązkowe, ale jeszcze nie przeszedłem pozostałych Star Treków zakupionych jakiś czas temu, więc nie wiem, czy wezmę je akurat teraz. :) Będę musiał też prawdopodobnie obejść się smakiem, jeśli chodzi o Horizon: Zero Dawn, bo na razie nie jest na wyprzedaży. Coś na pewno zakupię, ale jeszcze nie wiem co dokładnie. :) A Shadow Tactics miałem, ale na Steamie, więc z chęcią przygarnąłem tutaj.
Post edited December 13, 2021 by Sarafan
Na razie nic mi w oko nie wpadło, ale według kalendarza będą jeszcze dwie dokładki promocji i premiery więc może się to zmienić.

https://www.gog.com/winter_sale_2021

No i jeszcze 3 prezenty :O
Słowa podziwu dla Kerebrona.
Po porostu strach się bać ;)
Tylko jedno pytanie: to była intuicja czy logika?
Post edited December 13, 2021 by KillingMoon
avatar
KillingMoon: to była intuicja czy logika?
Kasandryczne doświadczenie życiowe. :>
Aż dziwne, że nie dali na start gratis Tropico lub czegoś w tym stylu. Nie ma symulatora pacyfikacji górników albo stoczniowców? :| Może chociaż "bundelek" z WRON-ami w roli głównej? :]

Co do samych przecen - spodziewałem się choć odrobinę (5-10%) lepszych, niż podczas "zwykłych" wyprzedaży. Szału nie ma.
avatar
Kerebron: Szału nie ma.
Zdecydowanie. I kondycja złotówki też dokłada swoje.
To byłoby najbardziej traumatyczne rozczarowanie Winter Sale, gdyby nie któraś z poprzednich, która własnie tak wyglądała – że zupełnie nic nie ruszyło się w dół. Teraz już byłem gotów na taki scenariusz :)

Nigdy za to nie skumam inwestowania w te gratisy zamiast porządnej zniżki dla tych, którzy chcą zapłacić :) Ale to może dlatego, że mam Shoguna.
avatar
KillingMoon: to była intuicja czy logika?
avatar
Kerebron: Kasandryczne doświadczenie życiowe. :>
Aż dziwne, że nie dali na start gratis Tropico lub czegoś w tym stylu. Nie ma symulatora pacyfikacji górników albo stoczniowców? :| Może chociaż "bundelek" z WRON-ami w roli głównej? :]
W sumie da się spełnić ostatnie życzenie ;)
Jest gra Solidarność, która mogłaby zawitać na GOG-u. I trudno byłoby o lepszą datę dla jej premiery niż 13 grudnia.
Post edited December 13, 2021 by KillingMoon
Szału nie ma... Ostatnio broniłem, czy raczej pozytywnie wypowiadałem się o wyprzedaży Czarnego Piątku. A teraz - czuję lekkie rozczarowanie. Sprawdziło się wszystko z tego, co przewidywali inni (identyczne i niskie zniżki procentowe na to samo, drugi raz ten sam giveaway, znane nowości). OK. Jest racja, że to dopiero początek i będzie się jeszcze działo.
avatar
ssling:
Ale na razie szału nie ma.
Dzięki za Gothica 2 - do nowego moda "kroniki myrtany" w sam raz :D
avatar
KillingMoon: OK. Jest racja, że to dopiero początek i będzie się jeszcze działo.
Czy się będzie działo, to nie wiem. Dziś miały być nowe release'y. Sądziłem, że te z "kalendarza adwentowanego" to będą jakieś większe rzeczy (jak Armada, na którą chyba inni czekali). Tymczasem wpadło coś bardzo średniego – takie release'y to raczej mamy codziennie.

Z kolei nowe zniżki też łatwo zgadnąć, bo niewiele gier jest nieprzecenionych. Pewnie dojedzie jako wydarzenie katalog Bethesdy i Interplay (i pewnie zaoferuje te same, co zwykle, słabe zniżki). Może jakieś serie gier – Anno, Tex Murphy, erpegi z GoldBoxów, Homeworld. Nie robię sobie nadziei na nic większego.
avatar
Sarafan: Obie Armady, to dla mnie pozycje obowiązkowe, ale jeszcze nie przeszedłem pozostałych Star Treków zakupionych jakiś czas temu, więc nie wiem, czy wezmę je akurat teraz. :) Będę musiał też prawdopodobnie obejść się smakiem, jeśli chodzi o Horizon: Zero Dawn, bo na razie nie jest na wyprzedaży. Coś na pewno zakupię, ale jeszcze nie wiem co dokładnie. :) A Shadow Tactics miałem, ale na Steamie, więc z chęcią przygarnąłem tutaj.
Tez czekałem na obniżkę Horizon Zero Dawn, myślę że jeszcze dołączy do wyprzedaży.
Gdzie te nowości które miały dziś być?

Scrapland Remastered czy coś jeszcze przeoczyłem?
Post edited December 14, 2021 by comendante77
avatar
comendante77: Gdzie te nowości które miały dziś być?

Scrapland Remastered czy coś jeszcze przeoczyłem?
Zobacz sobie kalendarz Winter Sale 2021 to się dowiesz.