It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Gdyby nie Twoje spolszczenie pewnie gry bym nie kupił (nie ten przedział cenowy na brak pl).
Kiedyś grałem w Chaos Gate, ale utkwiła mi tylko w pamięci muzyka.
To nie moje klimaty, a teraz jest szansa, że będę się zagłębiał w świat Warhammera.
Co spowodowało prace nad wersją pl? masz za dużo czasu?
avatar
Gotrekus: Kupiłem w koncu gierke. Obczaje Twoje spolszczenie:)
Super, życzę dobrej zabawy! :)

avatar
comendante77: Gdyby nie Twoje spolszczenie pewnie gry bym nie kupił (nie ten przedział cenowy na brak pl).
Kiedyś grałem w Chaos Gate, ale utkwiła mi tylko w pamięci muzyka.
To nie moje klimaty, a teraz jest szansa, że będę się zagłębiał w świat Warhammera.
Co spowodowało prace nad wersją pl? masz za dużo czasu?
Za dużo czasu? Chciałbym, ale jego raczej mam niedomiar niż nadmiar :)

Z kilku różnych powodów:
- wcześniej tłumaczyłem raczej "pomniejsze" indyki, marzyło mi się przetłumaczenie czegoś bardziej "monumentalnego", co mógłbym uznać za moje prywatne "magnum opus" w dziedzinie tłumaczenia
- bardzo lubię grać w tytuły z uniwersum WH40k, czytałem też trochę książek, więc co-nieco "czuję" to uniwersum
- spojrzałem na listę wspieranych języków i pomyślałem "a właściwie to dlaczego nie po polsku?"
- jestem przeciwny (ostatnio niestety dość rozpowszechnionemu) myśleniu, jakoby ktoś nielubiący grać po angielsku/preferujący grać po polsku był z założenia "tłukiem", "nieukiem" itd, sam co prawda muszę dość biegle władać angielskim od prawie dziesięciu lat (ze względów zawodowych), ale nigdy nie zaakceptowałem wspomnianego toku rozumowania, w związku z czym poczucie, że komuś pomogę w ten sposób cieszyć się grą, jest bardzo przyjemne
-kocham swój język ojczysty i tłumaczenie na polski sprawia mi przyjemność
Mam znakomitą wiadomość - właśnie załadowałem update spolszczenia, dostosowany do najnowszej łatki (1.9.2), a co za tym idzie - całkowicie spolszczonym najnowszym dodatkiem, Adeptus Mechanicus!

Linki - bez zmian, w pierwszym poście.
avatar
MartiusR: Mam znakomitą wiadomość - właśnie załadowałem update spolszczenia, dostosowany do najnowszej łatki (1.9.2), a co za tym idzie - całkowicie spolszczonym najnowszym dodatkiem, Adeptus Mechanicus!

Linki - bez zmian, w pierwszym poście.
Wow! Dzięki :)
Cześć Wszystkim - właśnie załadowałem (zarówno na Steamie, jak i na Google Drive) nową wersję spolszczenia - poza lokalizacją nowego Escalation Pack DLC, dorzuciłem również parę poprawek (głównie w opisach dla Adeptus Mechanicus).
avatar
MartiusR: Cześć Wszystkim - właśnie załadowałem (zarówno na Steamie, jak i na Google Drive) nową wersję spolszczenia - poza lokalizacją nowego Escalation Pack DLC, dorzuciłem również parę poprawek (głównie w opisach dla Adeptus Mechanicus).
Dzięki!
Załadowałem aktualizację (Steam + Google Drive) - serdeczne podziękowania dla użytkownika BlackError (Steam) za udzielenie feedbacku i wypisanie znalezionych błędów/literówek
Wreszcie jest! Nowa wersja spolszczenia, w pełni lokalizująca dodatek Adepta Sororitas.

Zaktualizowałem zarówno paczkę z pełnym spolszczeniem, jak i z napisami do filmów.

Ulepszyłem nieco instrukcję odnośnie dodawania moda, jak i dodałem podziękowania dla dwóch osób, które pomogły mi w kilku problematycznych kwestiach.
Namòwiłeś na grę : ) więc nie będę komplementował jak w drugim poście tylko wdzięczność do Ciebie będzie płynęła od artystów, wydawcy i sklepów internetowych...
Nowa aktualizacja spolszczenia - tłumaczenie dla najnowszego DLC Firepower Pack (plus drobne poprawki w tłumaczeniu dla Sióstr Bitwy)
jest promo : ) https://www.gog.com/en/news/warhammer_sale_with_discounts_going_up_to_90

https://www.gog.com/en/game/warhammer_40000_gladius_relics_of_war -90%
Post edited September 18, 2023 by Seb3.7
oszaleli.... Rozdają : ) https://www.gog.com/pl/game/warhammer_40000_gladius_relics_of_war
To już lepiej nie będzie jak do 30 maja... Tłumaczenie się przyda.... A pamiętasz.... Ten człowiek za monitorami to on nie wie czego pilnuje.... Jest tylko Natchnienie : )
Cieszę się, że w końcu gra została udostępniona za darmo też na GOG (wcześniej był to tylko Steam i Epic).

Drobny update z mojej strony - na obecną chwilę nie są spolszczone dwa najnowsze DLC - jedno z Dark Eldarami(Drukhari) i to najnowsze, Demolition Pack. Niestety, od paru miesięcy nie moge się pozbierać ze względu na bardzo czasochłonne zmiany, zarówno w pracy jak i w domu (między innymi wykańczanie mieszkania i powolne przenoszenie się z jednego miejsca na drugie). Nie potrafię powiedzieć kiedy będe mógł się za to wziąć, bardzo bym chciał (zresztą przetłumaczona dotąd gra + DLCki potrzebują drobnej korekty), "kiedyś" to zrobię. Ale jeszcze nie wiem kiedy.

Oczywiście tym wszystkim nie ma się co przejmować, jeśli nie posiadacie żadnego z tych DLCków (czemu bym się nie dziwił, patrząc na to, ile ich w sumie do tej pory natrzaskano), wszystko inne zostało spolszczone.

P.S. Podziękowania dla solseb za podbicie tematu.
Post edited May 27, 2024 by MartiusR